پرستاری در منزل ایرانیان طوس آماده ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی 

اطلاعات تماس

تهران، شادمان

پرستار معلول در منزل

پرستار معلول در منزل – شرکت پرستاری از معلولین در منزل

خدمات پرستاری که در منزل ارائه می گردد از حساسیت ، اهمیت و ارزش بالایی برخوردار می باشد چرا که یک پرستار در منزل می تواند مجموعه ی خدمات ویژه ای را در اختیار مددجو قرار دهد تا شخص تحت مراقبت بتواند در محیط امن خانه میان آشنایان و دوستانش زندگی کند . پرستار در منزل شخصی می باشد که قادر است خدمات پرستاری از سالمند،  بیمار و یا کودک را حتی در زمان معلولیت نیز ارائه دهد . ما باید در زمان انتخاب پرستار در منزل تمامی تلاش خود را به کار بگیریم تا بهترین را انتخاب کنیم چرا که انتخاب اشتباه در این زمینه نه تنها پیامد های ناخواسته ی زیادی را به دنبال خواهد داشت بلکه تعویض مداوم پرستار به روحیه ی مددجو آسیب های جبران ناپذیری را وارد می کند . در نتیجه چنانچه به دنبال بهترین پرستار معلول در منزل هستید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا بتوانید با کیفیت ترین خدمات پرستاری در منزل را دریافت نمایید .

تیم تخصصی ایرانیان طوس برای مراقبت از معلولین :

همان طور که پیش تر نیز گفته شد انتخاب یک پرستار خوب اولین قدم در زمینه ی مراقبت از فرد معلول در منزل می باشد ، در همین راستا پیشنهاد ما به شما انتخاب شرکت پرستاری در منزل ایرانیان طوس می باشد که با برخورداری از سال ها تجربه  ، تیم حرفه ای ، ضمانت خدمات ، تنوع در نوع قرارداد ها ، قیمت دهی منصفانه و برخورداری از مجوز رسمی وزارت بهداشت بهترین انتخاب در زمينه ی پرستار معلول در منزل می باشد . مجموعه ی درخشان ایرانیان طوس سال های زیادی است که در کنار شماست به همین دلیل به خوبی با خواسته و نیاز های شما عزیزان آشنایی دارد به همین خاطر با ارائه ی قرار دادهای متنوع و شرح وظایف پرستار بر اساس خواسته شما دست مشتریان را باز گذاشته تا بتوانند بر اساس خواسته ی خود و روحيات مددجو بهترین برنامه ی کاری را با کمک مشاورین رایگان ما تنظيم نمایند . در نتیجه چنانچه مایل هستید همه چیز آن طور پیش رود که طبق خواسته ی شما و مدد جو باشد با تیم شبانه روزی ایرانیان طوس تماس حاصل فرمائید تا بهترین پرستار ما هر کجای ایران که هستید در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام گردد .

تعریف معلولیت چیست :

همان طور که پیش تر گفته شد مراقبت از معلولین دارای قاعده و نکات مهمی می باشد که پرستار باید مد نظر قرار دهد در همین راستا ما ابتدا به تعریف معلولیت خواهیم پرداخت و بعد به مجموعه ی وظایف پرستار معلول در منزل اشاره خواهیم کرد . کلیه ی محدودیت های جسمانی و یا ذهنی بصورت دائم ، معلولیت تلقی می شود . افراد معلول در زندگی روزمره خود نسبت به سایر افراد دچار محدودیت هایی می باشند . با توجه به محدودیت دائمی جسمی یا ذهنی فرد معلول باید در نظر داشت که این افراد توانایی زندگی بصورت عادی و مطلوب را ندارند و نیاز است در انجام برخی از امور خود از کسی کمک بگیرند . بر خلاف تصور بیشتر مردم ۸۰ درصد معلولیت های افراد به دلیل عوامل ژنتیکی و یا مادرزادی نمی باشد بلکه اکتسابی هستند و طی زندگی برای مثال با تصادف افراد برخی از توانایی های خود را از دست می دهند . افراد معلول به دلیل شرایط خاصی که دارند ممکن است روحیه ی آسیب پذیری تری داشته باشند در نتیجه در انتخاب پرستار فرد معلول باید بسیار دقت کنید تا شخصی را انتخاب نمایید که بتواند به مدد جوی خود آرامش و آسایش را هدیه دهد . در نتیجه چنانچه به دنبال یک فرد حرفه ای هستید که از علم روز روان شناسی آگاهی داشته باشد تا بتواند رابطه ای بر پایه ی همدلی با مدد جو برقرار نماید با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین رایگان ما متعهد ترین شخص را به محل اعزام نمایند .

نکات مهم در مراقبت از معلولین  :

یک : ایجاد محیطی امن و آرام برای شخص معلول

دو : ایجاد احساس امنیت از طرف پرستار در فرد مددجو جهت برقراری یک رابطه ی همدلانه . این عامل موجب می شود فرد معلول بتواند خواسته های خود را به راحتی با پرستار در میان بگذارد و در انجام بهتر خدمات ارائه شده توسط پرستار نهایت همکاری را به عمل آورد .

سه : برحسب نوع معلولیت فرد نیاز است از تجهیزات پزشکی متناسب بهره گرفت . بطور مثال اگر فرد دارای اختلالاتی در حرکت می باشد ، می توان از وسایلی مانند عصا ، واکر ، ویلچر و … برای تسهیل راه رفتن او استفاده کرد .

چهار : شناسایی روحیات فرد معلول از دیگر نکات مراقبت از او می باشد . پرستار باید این آشنایی را با سرعت کسب نماید و از طرفی به فرد معلول کمک کند تا جایی که امکان دارد خود او از مهارت هایش برای انجام برخی از کار ها کمک بگیرد . این عامل اعتماد به نفس شخص معلول را بالا می برد .

پنج : معمولا افراد معلول دارای بیماری هایی نظیر فشار خون بالا ، بیماری های قلبی – عروقی و … هستند . بنابراین نیاز است که در مراقبت از معلولین ،  بیماری آن ها نیز مد نظر قرار گیرد و اقدامات پزشکی طبق دستور پزشک مربوطه انجام شود .

شش : پرستار شخص معلول باید از دانش و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد تا بتواند با شناسایی مشکلات زمینه ای فرد مدد جو بهترين خدمات را ارائه دهد .

قیمت خدمات پرستار معلول در منزل  :

قیمت های خدمات پرستاری هر ساله از سوی وزارت بهداشت به سازمان های پرستاری در منزل دارای مجوز ارائه می گردد و هیچ کدام از آن حق سرپیچی را ندارد . در نتیجه چنانچه مایل هستید از قیمت های منصفانه ی ایرانیان طوس به صورت دقیق با خبر شوید همین الان با شماره تلفن های مشاورين ما به صورت کاملا رایگان تماس حاصل فرمائید تا آن ها بر اساس شرایط و ویژگی ها مدد جو اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند .

۱۰ ویژگی برتر ایرانیان طوس :

۱ – تنوع در نوع قرار داد ها

۲ – ارائه ی خدمات ویژه پرستاری از کودک در منزل

۳ – ارائه ی خدمات ویژه پرستاری از سالمندان در منزل

۴ – ارئه ی خدمات حرفه ای مراقبت از فرد معلول در منزل

۵ – ارائه ی خدمات ویژه پرستاری از بیمار در منزل

۶ – انجام کلیه ی خدمات مربوط به تزریقات و پانسمان  در منزل

۷ – قیمت دهی منصفانه همراه تخفیفات دوره ای ویژه

۸ – برخورداری از مجوز رسمی وزارت بهداشت

۹ – خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل

۱۰ – برخورداری از پرستاران ماهر و متعهد در مجموعه

کلام انتهایی :

با توجه به آنچه که گفته شد مراقبت‌ از معلول در منزل بسیار از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و ما باید شخصی را انتخاب نماییم که در کنار دانش ، مهارت و تعهد کاری از توانایی بالای بدنی برخوردار باشد تا بتواند از پس تمامی وظایف محول شده به او بر آید . در نتیجه چنانچه مایل هستید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید فقط کافیست همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما متناسب با خواست شما ، جنسیت ، سن ، روحيات مدد جو و دیگر ویژگی ها مناسب ترین شخص را جهت مراقبت از فرد مورد نظرتان به محل در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایند .

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button