پرستاری در منزل ایرانیان طوس آماده ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی 

اطلاعات تماس

تهران، شادمان

پرستاری در منزل غرب تهران

پرستاری در منزل غرب تهران

بعضی شرایط هستند که ما نیازمند این هستیم در محیط امن خانه شخصی کنارمان باشد که متخصص،کار دان،حرفه ای و متعهد باشد تا ما بتوانیم در زمینه ی مراقبت از کودکان، سالمندان و یا افراد بیمار روی کمک آن ها به جد حساب نماییم .گاهی شخصی وجود دارد که به دلیل مشغله‌ ی کاری قادر نیست کنار کودک و یا کودکان خود بماند ،شخصی دیگر امکان دارد به دلایل مختلف توانایی نگهداری از بیمار را در شرایط خانه نداشته باشد و شخص دیگر می خواهد از سالمند خود به بهترین شکل ممکن مراقبت نماید و موارد دیگر که بسیار هستند در این چنین شرایط افراد به دنبال شخصی هستند که مهارت و دانش کافی در این زمینه داشته باشد اما آیا می شود به هر شخصی به راحتی اعتماد نمود.؟!قطعا جواب ما به پاسخ فوق منفی می باشد .در همین راستا ما در کنار شما هستیم تا یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات  پرستاری در منزل غرب تهران را خدمتتان معرفی نماییم.

ایرانیان طوس یک مرکز حرفه ای پرستاری در منزل می باشد که سال های زیادی است در این زمینه فعالیت می کند .از آنجایی که نحوی  ارتباط با سالمندان،کودکان و یا اشخاص بیمار بسیار مهم است به همین دلیل ایرانیان طوس با غربالگری گزینشی بهترین ها را یک جا جمع نموده تا قادر باشد برترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در نتیجه چنانچه شما نیز مایل هستید بیشتر با مجوعه ی ما آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات ارائه شده توسط ایرانیان طوس:

خدمات ما یک طیف وسیعی از خدمات پرستاری در منزل را شامل می شود که قصد داریم در این مبحث به مهم ترین های آن ها اشاره نماییم.شما می توانید جهت مشاوره و دست یابی به پاسخ تمامی پرسش های خود با مشاورین ما به صورت کاملا رایگان تماس حاصل فرمائید.

  1. ۱_ارائه ی خدمات نگهداری و مراقبت از کودک در منزل
  2. ۲_ارائه ی خدمات نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل
  3. ۳_ارائه ی خدمات نگهداری و مراقبت از بیمار در منزل
  4. ۴_ارائه ی خدمات همراه بیمار
  5. ۵_انجام کلیه ی خدمات مربوط به تزریقات
  6. ۶_ انجام کلیه خدمات پانسمان در منزل
  7. ۷_فروش تجهیزات پزشکی
  8. ۸_انجام فیزیوتراپی در منزل
  9. ۹_ارائه ی خدمات اورژانش در کثری از ثانيه به دلیل برخورداری از شعبات فعال در تمامی مناطق تهران

و ……

تیم پرستاری حرفه ای:

همان طور که پیش تر نیز به این موضوع اشاره نمودم اهمیت و حساسیت ارتباط صحیح با بیمار ،کودک و سالمند بسیار زیاد است در همین راستا ایرانیان طوس تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا با غربالگری گزینشی بهترین نیرو ها را یک جا کنار هم جمع نماید.کادر پرستاری ایرانیان طوس بسیار با تجربه،دلسوز ،حرفه ای و توانا هستند که قادرند کلیه ی مسؤلیت های محوله را بی نقص و با نهایت عشق انجام دهند.پرستار های مجموعه ی ایرانیان طوس هر کدام از لحاظ روانشناسی علم کافی دارند به همین خاطر قادر هستند ارتباط موثری بر پایه ی همدلی با کودک ،بیمار و یا سالمندان ایجاد نمایند.در نتیجه نگرانی ایجاد رابطه ای مناسب بین پرستار و موارد ذکر شده در بالا نداشته باشید چرا که تیم تخصصی ما توانایی ایجاد یک رابطه ی صمیمی و دوستانه را در کوتاه ترین زمان ممکن دارد. در نتیجه تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید تا متناسب با وضعیت شما بهترین پرستارمان را در اختیارتان قرار دهیم .

هدف از تأسیس ایرانیان طوس:

همان طور که با زندگی امروزه آشنا هستید در نتیجه خوب می دانید که سبک زندگی ها به سمتی  می رود که افراد شاید وقت نکنند که تمامی تایم خود را در منزل سپری نمایند  که خود این نیز دلایل متفاوفتی دارد یکی از این دلایل می تواند اشتغال هر دو فرد زن و مرد باشد .گاهی اتفاق می افتد که برای یک شخص بیمار بهتر است که ادامه ی روند درمانی را در محیط امن خانه و به دور از استرس سپری نماید اما خب هر شخصی نمی تواند خود خدمات پرستاری را در منزل ارائه دهد و به بهبودی بیمار د کمک نماید چرا که دانش کافی در این زمینه را ندارد.در شرایطی دیگر افراد سالمند به دلیل کهولت سن و یا تنهایی مایل هستید شخصی حرفه ای و دلسوز  با ایجاد یک رابطه ی همدلانه در کنار آن ها باشد.

در تمامی شرایط فوق و بسیار و موقعیت های دیگر ما دچار تنش و استرس زیادی هستیم و نمی دانیم که دقیقا چگونه آرامش را به خود و خانوادیمان هدیه دهیم.هدف از تاسیس مجموعه ی درخشان ایرانیان طوس که با یک عشق عظیم به کودکان و سالمندان و بیماران پایه گذاری شد کمک به اشخاص و همراهی آن ها در هر گونه موقعیتی می باشد تا هر فردی قادر باشد شرایط استرس زا و سخت را پشت سر بگذارد و آرامش به جو خانواده ی او باز گردد.در نتیجه چنانچه شما نیز نیازمند هر گونه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران هستید فقط کافیست با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

قیمت خدمات پرستاری در منزل:

قیمت های خدمات نگهداری در منزل غرب تهران همگی هر ساله  توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی به مراکز خدمات مراقبتی و پرستاری ابلاغ می گردد به همین خاطر در مجموعه هایی که دارای مجوز هستند قیمت ها تمامی از یک معیار پیروی می کنند .اما مجموعه ی ایرانیان طوس علاوه بر توجه به نرخ مصوب در تلاش است تا متناسب با بودجه ی هر شخص بهترین نیرو را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.در همین راستا با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی منصفانه و تخفیفات دوره ای ویژه قادر است قیمت های باورنکردنی را برای خدمات خود در نظر بگیرد. از طرف دیگر اگر مایل هستید با قیمت های دقیق خدمات پرستاری در منزل ما متناسب با شرایطتان آگاه شوید می توانید با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید و یا وارد سایت مجموعه ی ایرانیان طوس شوید و از قسمت محاسبه ی قیمت از قیمت های دقیق مجموعه ی ما آگاه گردید.

خدمات ۲۴ ساعتی پرستاری:

مجموعه ی ایرانیان طوس یک شرکت بزرگ ارائه ی خدمات نگهداری و پرستاری در منزل می باشد که قادر است بر اساس خواست و اراده ی شما پرستاران را به صورت نیمه وقت و یا تمام وقت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. از طرفی این مجموعه پشتیبانی بیست و چهار ساعته دارد که این ویژگی موجب گشته در هر زمان که شما خواستار پرستار کودک، سالمند و بیمار بودید در سریع ترین حالت ممکن به این امکان دسترسی داشته باشید.

وظایف مراقب در منزل غرب تهران:

هر پرستاری متناسب با وظیفه ای که به او محول می شود دارای مسئولیت های متفاوتی می باشد که در نهایت هدف همه ی آن ها مراقبت هر چه بهتر از شما و یا عزیزانتان و ایجاد یک محیط صمیمی پایدار و بدون استرس و تنش می باشد.در نتیجه ما در این مبحث به برخی از وظایف پرستار کودک، بیمار و یا سالمندان اشاره می نماییم.

وظایف پرستار کودک:

پرستار کودک دانش کافی در تمامی موقعیت ها را جهت مراقبت از فرزند شما دارا می باشد و قطعا مجموعه وظایف او متناسب با سن کودکتان متفاوت می باشد.پرستار های مخصوص مراقبت از کودک ما در منزل وظیفه ی نگهداری،مراقبت ،استحمام، آموزش و پر کردن اوقات فراغت کودک دلبندتان را بر عهده دارند اما همان طور که پیش تر نیز ذکر نمودم این عامل متناسب با سن کودک ویژگی های متفاوتی به خود می گیرد برای مثال پرستاری که از یک نوزاد چند ماهه مراقبت می‌کند، وظیفه  تعویض پوشک، نظافت و استحمام، غذا دادن به موقع و همچنین خواباندن وی را بر عهده خواهد داشت. در حالیکه در پرستاری و مراقبت از کودک در سنین بالاتر وظیفه پرکردن اوقات فراغت، بازی و آموزش وی نیز به سایر وظایف مراقب اضافه خواهد شد. در صورتیکه کودک دارای مشکل جسمی خاص و بیماری خاصی باشد، پرستارانی که دارای اطلاعات پزشکی و مدرک هستند می‌توانند پروسه درمان را در منزل همراه با آموزش و مراقبت به عهده بگیرند.

وظایف پرستار بیمار در منزل:

مراقبت از بیمار گاهی در محیط منزل صورت می گیرد گاهی در آسایشگاه و گاهی نیز در بیمارستان اما برای یک پرستار حرفه ای هیچ فرقی نمی کند چرا که او می داند در هر موقعیتی چه خدماتی در اختیار بیمار قرار دهد.وظایف پرستار بیمار نیز متناسب با موقعیت صد در صد تغییر می کند اما به طور کلی یک پرستار بیمار وظایفی همچون انجام تزریقات، پانسمان، دادن به موقع دارو ها،آماده سازی غذا ،ایجاد یک محیط آرام،کمک به استحمام و نظافت بیمار،ارتباط با پزشک بیمار و ….. را بر عهده دارد.

وظایف پرستار سالمند:

سالمندان یکی از بزرگ ترین سرمایه های هر شخصی می باشد که وجود آن ها را در زندگی احساس می کند در همین راستا ما باید تمامی تلاش خود را به کار گیریم تا آن ها در یک محیط ایمن،شاد و سلامت زندگی کنند پرستاران حرفه ای ایرانیان طوس می توانند در تمامی زمان ها کنار سالمندان باشند و از آن ها مراقبت نمایند برای مثال مجموعه وظایف یک پرستار سالمند شامل پر کردن اوقات فراغت، انجام مراقبت های درمانی،انجام امور شخص و منزل فرد سالمند ،انجام امور مالی،انجام امور رفاهی ،کمک به استحمام و نظافت سالمندان، ارتباط با پزشک آن ها ،ایجاد یک برنامه ی تغدیه ای سالم و …….

چگونه یک پرستار مناسب استخدام کنیم؟!!!

قطعا یک فرد حرفه ای ویژگی هایی دارد که در هنگام شناسایی آن ها می توانیم پی به حرفه ای بودن شخص ببریم در نتیجه ما در این مبحث قصد داریم به این موارد اشاره نماییم.قابل اعتماد بودن،سیستماتیک و منظم،هوشیار و فعال ،مهربان و دلسوز،دقیق و وقت شناس،با درایت،توجه به نیاز های بیمار ،سالمند و کودک،برخورداری از توان جسمی مناسب،تمیز و آراسته و همچنین فعال در نظافت ،قابل اعتماد بودن،توانایی درک همدلانه ،بر خورداری از دانش کافی در زمینه ی روان شناسی و ……

با توجه به تمام موارد بالا این اطمینان را به شما می دهم که تیم حرفه ای ایرانیان طوس از تمامی ویژگی های فوق برخوردار می باشد و شما می توانید بهترین خدمات پرستاری را از ما دریافت نمایید.

مجموعه ویژگی های ایرانیان طوس:

بی شک یک مجموعه ی حرفه ای همچون ایرانیان طوس که اسم و رسم درخشانی دارد از ویژگی های زیادی برخوردار است که در این مبحث مجال گفتن وجود ندارد به همین خاطر ما سعی نموده ایم به مهم ترین ویژگی های این مجموعه به طور خلاصه اشاره نماییم تا راهنمای شما در هنگام تصمیم گیری باشد.

۱_ارائه ی خدمات پرستاری در منزل غرب تهران به صورت شبانه روزی و یا نیمه وقت

۲_قیمت دهی منصفانه همراه تخفیفات دوره ای ویژه

۳_برخورداری از مجوز رسمی وزارت بهداشت

۴_تنوع در نوع قرار داد ها

۵_تعویض پرستار در صورت عدم رضایت شما مشتریان عزیز

۶_برخورداری از افراد حرفه ای ،متخصص، متعهد و مسئولیت پذیر در مجموعه

۷_پشتیبانی شبانه روزی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل

۸_ارائه خدمات پرستاری در منزل در تمامی مناطق تهران و حومه

۹_توجه ویژه به تمامی خواسته های مشتریان

۱۰_ارائه ی مشاوره رایگان

۱۱_ارزیابی عملکرد تمامی کارکنان در فواصل زمانی مشخص

۱۲_اعزام نیرو در کثری از ثانيه و توجه به وقت و زمان مشتریان و جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت و بی مسئولیتی

۱۳_احراز هویت تمامی کادر ایرانیان طوس

۱۴_قیمت دهی آنلاین از طریق سایت رسمی ایرانیان طوس

۱۵_برخورداری از مديريت کاردان و با تجربه

جمع بندی نهایی:

با توجه به آنچه تا کنون خدمتتان عرض کردم چنانچه به دنبال دریافت بهترین خدمات پرستاری در منزل  در منطقه ی غرب تهران هستید به شما پیشنهاد می کنم در هز زمینه ای که مد نظرتان است ما قادر هستیم بهترین و مسؤلانه ترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم چرا که ما یک مرکز مجاز پرستاری در تهران و مورد تایید وزارت بهداشت هستیم که  سالیان درازیست در زمینه های مختلف ارائه ی خدمات پرستاری در منزل فعالیت می نماییم و در این زمینه تجربه ی فراوان کسب نموده ایم اما این موضوع باعث نشده ما از تلاش جهت بهبود عملکرد خود دست برداریم و همواره در تلاش هستیم از دانش و تجربه ای که در طی سال های فعاليت کسب نموده ایم در زمینه ی ارتقای سطح کاری خود استفاده نماییم.در نتیجه با خیال راحت تلفن را بردارید و با شماره تماس های درج گشته در این صفحه ارتباط حاصل نمایید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button